Efsane oyunun en sevilen karakteri geri dönüyor

Bu gizemli karakterin yeniden sahalara dönüşü, oyunun dinamiklerini nasıl etkileyecek? Bekleyip görmek dışında yapacak çok bir şey yok.

Fortnite evreni, oyunun en çok sevilen karakterlerinden biri olan Midas’ın adanın kıyılarına tekrar ayak basacağını müjdeliyor. Resmi Fortnite X/Twitter hesabından yapılan gönderide “Midas geri dönüyor” ifadesi ve onun, etrafında iki ölü beden bulunan bir kapıya karanlık bir şekilde yürüdüğü bir fotoğraf paylaşıldı. Fotoğraftan, bu sezon gerçekleşen olaylarla ilgili olacağı açıkça anlaşılan Midas’ın dönüşünün ne kadar etkili olacağı henüz belirsiz.

Ancak, tanınmış Fortnite içerik üreticisi Shiina sayesinde, Midas’ın ileriye dönük olarak oyuncular için neler getireceği hakkında daha fazla bilgiye sahibiz. Yarının güncellemesi, oyun içinde çeşitli eşyaları ve etkinlikleri içeren dosyaları da barındıracak ki bunların büyük bir kısmı veya tamamı, her zamanki gibi topluluk tarafından data mining yoluyla çıkarılacak. Shiina’ya göre, bu güncelleme içinde Lava Zemini modunun geri dönüşü, Drum Gun’un ganimet havuzuna tekrar eklenmesi, bir sonraki Crew Pack içindeki skin ve diğer eşyalar gibi pek çok yenilik yer alacak.

Bilmeyenler için, Midas ilk olarak Fortnite‘ın 2. Bölüm: 2. Sezon sırasında tanıtıldı. O sezondaki savaş biletinin son kilidini açan oyuncular için özel bir skindi. O zamandan beri Midas, item shop’tan satın alınabilen çeşitli formlarda Fortnite’a geri döndü. Chapter 2’de fırtına dairesini yarıp geçme girişimlerinin ardından öldüğü varsayılan Midas, daha sonra bir Halloween etkinliğinde hayalet olarak görüldü. Ancak Epic tarafından paylaşılan görsel, onun, mevcut Fortnite haritasında Hades’in her yerinde görülen aynı parıldayan yeşil ışığa doğru yürüdüğünü gösteriyor; bu da Fortnite dünyasında ölümün sadece geçici olduğunu işaret ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x